Dj i Wodzirej

Nasza oferta nakierowana jest przede wszystkim na profesjonalną obsługę muzyczną przyjęć…

głównie weselnych niezależnie oraz wyśmienitą zabawę niezależnie od miejsca i rodzaju wybranego repertuaru. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych. Doskonale wiemy jak zróżnicowane jest podejście przyszłych Nowożeńców do realizacji przyjęcia. Każdorazowo dobrane utwory, dostosowanie klimatu muzycznego do jak największego zaangażowania ze strony gości na parkiecie. Muzyka do tańca, zabawy, słuchania i śpiewania. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Rodzaje wesel w naszej ofercie: 
  1. TRADYCYJNE WESELE – przyjęcie z dużą ilością utworów współczesnej i starszej muzyki z gatunku disco polo, dance z wielokrotnie wplatanymi szlagierowymi utworami starszej muzyki polskiej i zagranicznej z lat 70,80,90. „Gorzka wódka”, biesiada, muzyka chodnikowa to nie obce słownictwo tematyki przyjęcia. Tradycyjne elementy to oczepiny z zabawami, podziękowania, dedykacje muzyczne oraz wszystko co od lat nierozłączne jest z tradycjami ( z pominięciem zabaw z podtekstami erotycznymi! :) )
  2. WESELE NIEdiscopolowe – muzyka bez „ani grama” disco polo. Wykreślamy disco polo z listy. Gdy ktoś prosi, grzecznie odmawiamy powołując się na klauzulę sumienia wobec organizatorów. :-)  Stawiamy na najlepsze utwory muzyczne ostatnich dekad, rock’n’roll, disco z lat 70-tych, pop z lat 80-tych, dance z lat 90-tych oraz najpopularniejsze hity pop  muzyki współczesnej czyli znane hity radiowe. Oczepiny stonowane, im krótsze – tym lepsze.  Minimalizm oprawy wydarzeń podczas przyjęcia, nakierowanie głównie na zabawę muzyką pokoleń.
  3. URBAN WEDDING – Nowoczesne wesele. Coraz częściej wesele jest wybierane pod dany klimat z duchem czasu. Rezygnacja z oczepin, rezygnacja z zabaw weselnych na poczet wyboru dobrej i klimatycznej zabawy. Muzyka podlega pełnej selekcji jeśli chodzi o gatunki muzyczne proponowane przez Parę Młodą, a zależy od przyjętego stylu przyjęcia. Najczęściej każdy znajdzie coś dla siebie.  Po godzinie 2:00 proponujemy imprezę tematyczną według informacji organizatorów przyjęcia. Gramy Retroparty, muzykę klubową, muzykę pokoleń, zmieniając zupełnie konwenanse imprezy weselnej. Często stosowane elementy oprócz przyjęcia muzycznego to ciężki dym oraz dekoracja światłem sali gdzie liczy się przede wszystkim moment zaskoczenia i pozytywnie odebranych wrażeń wzrokowych przez gości.

Główne zalety duetu NovussTeam
– Ogromny wybór repertuaru muzycznego
– Wyczucie stylu
– Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć Weselnych
– Kultura, jakość i największy profesjonalizm
– Przejrzystość oferty, wyceny indywidualne (dział CENNIK)
Przyjęcia, których się podejmiemy:
– wesela tradycyjne
– bale sylwestrowe i karnawałowe
– studniówki
– andrzejki
– bankiety firmowe i imprezy integracyjne
– prywatki, imprezy urodzinowe, jubileusze

Nasze doświadczenie sumuje się na przestrzeni ponad 10 lat indywidualnej pracy z gośćmi zapraszanymi na przeróżne przyjęcia muzyczne. W tym czasie poprowadziliśmy setki imprez. Rekomendacje i gwarancje jakości zapewniają nasi dotychczasowi Klienci dzieląc się unikalnymi komentarzami.  Zapraszam serdecznie do współpracy, Novussteam.Usługi jako DJ i Wodzirej na wesele wykonujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego i województwa mazowieckiego.
Miejscowości w których bywamy najczęściej: Siedlce, Łosice, Łuków, Białystok, Warszawa, Łomża, Międzyrzec Podlaski, Sokołów Podlaski, Łochów, Wiśniew.
Realizowaliśmy przyjęcia wyjazdowe.Po uprzednim ustaleniu kosztów transportu, zdalnym podpisaniu umowy i rezerwacji noclegu, jesteśmy w stanie zagrać w każdym miejscu w Polsce!